Branný závod 8.10. 2016

17. března 2018 v 8:31 | Shawnee |  Příběhy z výprav

MEMORIÁL JAROSLAVA TŮMY- 8.1.2016

Tradice našich Branných závodů pokračovala i v letošním roce. Do názvu jsme přijali vzpomínání na katolického skautského vůdce Jaroslava Tůmy, který byl zastřelen v roce 1944 a byl jedním z předních organizátorů odboje v našem kraji. Nechť je tato akce připomínkou tohoto statečného skauta.
A protože se nám naše akce kryla se setkáním družin Českého skautingu ABS , tak jsme byli oslabeni a ani účast těch nejmenších z řad Medvědů. Koníků a Hadů nesplnila naše očekávání. I přesto se nás sešlo stejně jako v loňském roce a na start se postavilo 56 startujících.
Stanovišť jsme měli dokonce více a to 12. Poděkování se zaslouží všichni ti, kteří se o stanoviště postarali a bylo jich skoro 30, kteří mají zásluhu na organizaci celého závodu.
O občerstvení se starala naše Eva, o organizační stránku závodu se nakonec staral Kiwi a Mičkinikwa. Bylo fajn , že se připojili naši přátelé s oddílu Topatom , kteří nejen množstvím startujících, ale také organizováním granátu a praku moc pomohli. Zapojil se také DDM Zábřeh a i s jeho pomocí zde bylo několik dětí. A super prostředí zábřežské loděnice podtrhlo atmosféru závodu. Rádi jsme také uvítali partu chlapců, kteří se ujali airsoftu pod vedením Nada a Vaška Davida. Pomáhal také Burák a Luk. Potěšil také bývalý náčelník kmene Delawaree Bludov Tony, který vybudoval super lanové aktivity v lese… a Silva, Martin, Bobo, Gurchu, Ferda a další utvořili pěkný řetěz branného závodu. Vodáci opět zapůjčili lodě a tak se i jezdiloJ

Jaké stanoviště tedy soutěžící čekalo :

Jízda na lodi. paintball, kuš, lukostřelba, minové pole, lanové aktivity, hod válečnou sekerou, hod granátem, airsoft, střelba prakem, foukačka, vzduchovky

Naši členové se také neztratili a Kajda dokonce ve své kategorii vyhrála. Další medaile pro nás vybojovala Sedmikráska a Liška.
I přes trvalý nezájem ostatních skautů se přece jen někteří objevili v doprovodu svých rodičů a to bylo moc dobře. Zavítal mezi nás také Sachem Komár a dovedl si silnou skupinu dětí a hned dvě se propracovali na stupně vítězů.
Přijeli se také podívat organizátoři Branného dne a začali jsme plánovat již další ročník a ten bude snad ještě podařenější a tak se již s předstihem můžeme těšit.
Při vyhlášení výsledků a předání diplomů a medailí jsme nezapomněli poděkovat a ocenit dlouholetého kamaráda a pomocníka Ferdu Kubíčka - 2. stupněm Březového lístku .

Tak zase za rok Ahooooooooj J
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BobTailer BobTailer | E-mail | Web | 16. prosince 2018 v 18:13 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama