Výstava skautský poklad.

2. května 2017 v 17:24 | Josef Grund |  Příběhy z výprav

1. 5. 2017 kmen Shawnee

Máme za sebou velice povedenou akci - 1. máj v Zábřehu.
Celý den zde byla přístupná naše velká prezentace o skautingu, kterou musel pojmout celý sál kulturního domu.
Celkově se na prezentaci přišlo podívat přes 250 lidí, což sice není obrovské číslo vzhledem k návštěvnosti jarmarku, ale pořád dostatek na to, aby v sále bylo neustále aspoň 5 lidí.
Hlavní složkou našich návštěvníků byli skauti. Ale skauti nejenom z našich aktivních členů, ale i Staré Páky či dokonce skauti z ostatních oddílů.
Koho jsme z našich členů mohli uvítat ... viděli jsme zde Skřítka, Srnku, Lasičku, Lišku,Ťapku, Vrabčáka, Dyna ale většina přišla pomoci. Moc děkuji početné skupině Lednáčků - Eddie, Surikatě, Čače, Dela, Kajdě a Veverce.. také rádci rodu Vlků Gaosedovi Drápalovi a jeho bratrovi Hobitovi. Viděli jsme zde také Hrabovské Mývaly - došel Vítr s taťkou a Čivava se sestrou a mamkou. Všichni potěšili a byli moc fajn.
Tvrdé jádro podnáčelník Javor, podnáčelník Ostříž, rádce Sil byli velkou oporou, lezeckou desku obsluhoval bratr Gurchu - dík moc. Eva držela vstupné a Ferda se staral o kolo štěstí.
Dorazil i Kiwi s dětmi, Grizzly a jeho rodina, a také Lanka K., Helča, a také Heluš z Leštiny. Díky.Unkas, Komár, Brouk, Bobr, Netopýr, Křeček, Waope, Stopař, Drak, Dračák , Simír a další bývalí členové Čerokí, Žab… prostě paráda. Přišla i celá řada směs s poděkováním za pěknou výstavu a to je pro nás Šavany velká pocta.
Několik dětí - rodičů projevilo zájem o náš oddíl a tak bude fajn, když se k nám Šavanům připojí.
Josef Grund
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama