Putování Šumavou

19. září 2016 v 10:24 | Mikčinikwa |  Příběhy z výprav

Putování Šumavou.Je neděle večer a my jsme z největší oddílové výpravy roku doma. Pětka nejlepších členů, kteří si tuto cenu vybojovali a doplněná Medvědem, společně se Silvií, Gurchuem a mnou podnikli bezvadnou výpravu na Šumavu, jak bylo na začátku roku vyhlášeno.

Takovou cenu za celoroční bodování jsme tu ještě neměli. V rámci výpravy jsme navštívili město Tábor, zdolali místní věž, prohlédli si centrum města, na Šumavě jsme navštívili Prášily, Srní, Modravu, Železnou Rudu, Sušici, Rábí, Rokytu a nakonec zavítali do Německa.
Zdolali jsme 1315 vysoký Poledník, viděli Alpy, prošli se údolím Vydry, sjížděli Otavu, Mnozí si troufli na sjezd na mega koloběžkách ze Svatoboru nad Sušicí, mrkli jsme se do keltské osady, vyzkoušeli kvalitu lanového centra v Prášilech, navštívili vyhlídku a poustevnu nedaleko Hartmanic, mnozí se mrkli židovský hřbitov v Rábí a většina pak neodolala prohlídce hradu Rábí, pili jsme z léčivého pramene v lesích nad Srním, brodili se Tetonským kanálem.
Seznámili jsme se s těžkým životem místního obyvatelstva v malé expozici na Rokytě. Ubytování bylo kouzelné na zastrčené pohraniční budově, kousek od německých hranic. Děkuji Veverce, Medvědovi, Javorovi, Čače, Surikatě, Eddie, Silvii , Gurchu za bezva akci.
Bylo mi s váma moc dobře.
Poděkování také zaslouží sponzoři, kteří mi pomohli tuto cenu umožnit.
Velká fotogalerie bude následovat až mi pošlou všichni foto z akce .
Mičkinikwa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama